TOPD
Paslaugos aprašymas
Stambaus mastelio topografinių planų ir inžinerinių tinklų planų derinimas (TOPD) viešoji elektroninė paslauga apima topografavimo dokumentų tikrinimo atsakingose organizacijose, derinimo savivaldybėse ir proceso eigos stebėjimo procedūras. Paslaugos naudotojai aktualioje teritorijoje gali gauti žinias iš inžinerinius tinklus eksploatuojančių organizacijų apie inžinerinių tinklų objektus. Planuotojams TOPD paslauga suteikia galimybę pasitikrinti ar jiems aktuali teritorija yra suderinta TOPD procedūrose. Duomenų bazėje esantys aukščiai yra perskaičiuoti į LAS07 aukščių sistemą.

Vieša el. paslaugos duomenų peržiūra


Su TOPD el. paslauga susijusius klausimus rašykite el. p.: topd@gis-centras.lt

Savivaldybės ir įmonės derinančios planus per el. TOPD paslaugą čia

Savivaldybė pradeda naudoti el. TOPD paslaugą nuo tos dienos, kai gauna patvirtinimą apie prijungimą el. paštu iš VĮ GIS-Centras.

Įsakymas dėl topografinių planų ir inžinerinių tinklų planų derinimo tvarkos aprašo patvirtinimo čia

Prašymo forma naudotis el. TOPD paslauga planus derinančioms/tikrinančioms savivaldybėms ir įmonėms yra čia. Prašymus siųskite el. paštu topd@gis-centras.lt. Taip pat pateikite derinimo darbų teritoriją ESRI File GDB, ESRI Shapefile ar Autodesk AutoCAD DWG formatu, nurodykite kokio tipo planą derinsite/tikrinsite.

Geodezininkai, norintys prisijungti prie paslaugos turi:

1. Būti prisiregistravę prie www.geoportal.lt. Tai galite padaryti čia.

2. Jei norima naudotis paslauga įmonės vardu - sekite šiuos nurodymus.

3. Kreiptis el. paštu topd@gis-centras.lt ir pateikti savo prisijungimo prie www.geoportal.lt vardą ir geodezininko kvalifikacijos pažymėjimo numerį.

Informaciją apie prieigą prie FTP SEDR teikimui rasite čia

SEDR struktūra čia

Paslauga skirtaTOPD elektronine paslauga gali naudotis visi asmenys turintys geodezininko kvalifikacijos pažymėjimus. Prieiga prie TOPD el. paslaugos suteikiama asmenims užsiregistravusiems www.geoportal.lt.
Paslaugos suteikimo trukmėSEDR tvarkytojas atnaujintą SEDR į TOPD el. paslaugą perduoda kiekvieną mėnesį, per pirmas 5 darbo dienas, todėl SEDR duomenys atsisiuntimui TOPD el. paslaugoje atnaujinami vieną kartą per mėnesį.
Paslaugos teikėjasVĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras“
Kontaktinė informacija(8 5) 272 47 41
Pagalbael. paštas: topd@gis-centras.lt
Vykdoma
Palaukite ...
Pereiti prie turinio