TOPD
Paslaugos aprašymas

Stambaus mastelio topografinių planų ir inžinerinių tinklų planų derinimas (TOPD) viešoji elektroninė paslauga apima topografavimo dokumentų tikrinimo atsakingose organizacijose, derinimo savivaldybėse ir proceso eigos stebėjimo procedūras. Paslaugos naudotojai aktualioje teritorijoje gali gauti žinias iš inžinerinius tinklus eksploatuojančių organizacijų apie inžinerinių tinklų objektus. Planuotojams TOPD paslauga suteikia galimybę pasitikrinti ar jiems aktuali teritorija yra suderinta TOPD procedūrose.

Duomenų bazėje esantys aukščiai yra perskaičiuoti į LAS07 aukščių sistemą.

Vieša el. paslaugos duomenų peržiūra

Institucijų ir geodezininko pažymėjimą turinčių asmenų aplinka

Savivaldybės ir įmonės derinančios planus per el. TOPD paslaugą čia

Įsakymas dėl topografinių planų ir inžinerinių tinklų planų derinimo tvarkos aprašo patvirtinimo čia

Prašymo forma naudotis el. TOPD paslauga planus derinančioms įmonėms ir savivaldybėms čia. Prašymus siųskite el. paštu topd@gis-centras.lt. Taip pat pateikite derinimo darbų teritoriją .shp ar .dwg formatu, nurodykite kokios rūšies inžineriją derinsite.

Geodezininkai, norintys prisijungti prie paslaugos turi kreiptis el. paštu topd@gis-centras.lt, pateikdami savo prisijungimo prie www.geoportal.lt vardą ir geodezininko kvalifikacijos numerį. Prisijungimas įmonės vardu čia

Informaciją apie prieigą prie FTP SEDR teikimui rasite čia

Paslauga skirtaTOPD elektronine paslauga gali naudotis visi asmenys turintys geodezininko kvalifikacijos pažymėjimus. Prieiga prie TOPD el. paslaugos suteikiama asmenims užsiregistravusiems www.geoportal.lt.
Paslaugos suteikimo trukmėDuomenys atsisiuntimui Trakų r., Marijampolės, Raseinių r. ir Palangos m. savivaldybėse suteikiami iš karto.
Paslaugos teikėjasVĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras“
Kontaktinė informacija(8 5) 272 47 41
Pagalbael. paštas: topd@gis-centras.lt
Vykdoma
Palaukite ...
Pereiti prie turinio