ŽEMĖLAPIAI DUOMENYS PAIEŠKA
Peržiūrėkite duomenis ir kurkite žemėlapius interneto žemėlapių naršyklėje Atsisiųskite duomenis Ieškokite žemėlapių, erdvinių duomenų rinkinių ir jų paslaugų
naudotis žemėlapiu atsisiųsti duomenis ieškoti duomenų
 
 
Informuojame, kad dėl techninių darbų šiandien, rugpjūčio 11 d., 17:00 - 18:00 val. gali būti fiksuojama trumpalaikių geoportal.lt paslaugų prieigos sutrikimų. Atsiprašome už nepatogumus.
 
svarbi informacija keičiasi dalies paslaugų teikimo sąlygos: stambiu masteliu matomos tik užsakytos peržiūros paslaugos svarbi informacija

informacija: kodėl negaliu peržiūrėti ir/ar parsisiųsti dalies valstybinių erdvinių duomenų rinkinių?

   
 
flag

Žemė visų, bet valstybės – tik jų piliečių. Smerkiame Rusijos vykdomą karą prieš suverenią kaimynę. Ukrainos teritorija yra neliečiamas Ukrainos piliečių turtas.

 

SPRENDIMAI ORGANIZACIJOMS
DUOMENŲ PASLAUGOS DUOMENŲ PASLAUGOS INTERNETINĖS APLIKACIJOS INTERNETINĖS APLIKACIJOS
Erdvinių duomenų peržiūros , parsisiuntimo ir transformavimo paslaugos, kurias galima panaudoti kitose informacinėse sistemose. Išmanios paieškos, duomenų analizės ir kiti sprendimai, naudojami kitose aplinkose.
MOBILIOSIOS APLIKACIJOS MOBILIOSIOS APLIKACIJOS PLATFORMOS PLATFORMOS
Kompleksiniai sprendimai, apimantys darbo su žemėlapiais aplinkas, įvairius įrankius ir duomenų paslaugas. Platforminiai (SaaS) sprendimai, prieglobos paslaugos.

 

INFORMACINIS LEIDINYS