ŽEMĖLAPIAI DUOMENYS PAIEŠKA
Peržiūrėkite duomenis ir kurkite žemėlapius interneto žemėlapių naršyklėje Atsisiųskite duomenis Ieškokite žemėlapių, erdvinių duomenų rinkinių ir jų paslaugų
naudotis žemėlapiu atsisiųsti duomenis ieškoti duomenų

Dėl duomenų teikėjo problemų šiuo metu laikinai negalima peržiūrėti Miškų kadastro duomenų. Duomenų teikėjas problemą sprendžia. Atsiprašome už nepatogumus. 

2019-ieji – Lietuvos vietovardžių metai! Prasmingai pažinčiai su Lietuva – vietovardis, sietinas su liet. aitrus, gaižus, kartus, gailus; smarkus, karštas, aitra, karštis, užsidegimas, didelis noras, aistra; pasiutimas, patrakimas, pagedimas; kartumas, kartėlis; arba kitas kilmės aiškinimo – vietovardis susijęs su bendrašakniais Europos upėvardžiais Aitrach, Aiterbach, Eitra ir kt., galėjusiais turėti bangavimo ar pan. reikšmę. Tai Aitra, upė Rietavo, Šilalės r.

PRITAIKYK SAU
DUOMENŲ PASLAUGOS INTERNETINĖS APLIKACIJOS
Erdvinių duomenų peržiūros , parsisiuntimo ir transformavimo paslaugos, kurias galima panaudoti kitose informacinėse sistemose. Išmanios paieškos, duomenų analizės ir kiti sprendimai, naudojami kitose aplinkose.
MOBILIOSIOS APLIKACIJOS PLATFORMOS
Kompleksiniai sprendimai, apimantys darbo su žemėlapiais aplinkas, įvairius įrankius ir duomenų paslaugas. Platforminiai (SaaS) sprendimai, prieglobos paslaugos.