ŽEMĖTVARKOS PROJEKTŲ PLANAI
Paslaugos aprašymas Žemės reformos žemėtvarkos projektų planų sistema leidžia peržiūrėti parengtus vietovės lygmens specialiojo teritorijų planavimo dokumentus. Žemėtvarkos projektuose ir projektui prilyginamuose planuose suprojektuojami grąžinami natūra, perduodami, suteikiami nuosavybėn neatlygintinai, perduodami neatlygintinai naudotis ar patikėjimo teise valdyti, taip pat parduodami ir išnuomojami iš valstybės žemės ūkio paskirties, miškų ūkio paskirties, vandens ūkio paskirties ir kitos paskirties žemės sklypai. Galima atlikti dokumentų paiešką nurodant kriterijus, gautus rezultatus peržiūrėti ar atsisiųsti į savo kompiuterį pasirinktu grafiniu formatu (SID, TIF ar PDF).
Daugiau informacijos apie paslaugą rasite čia.
Paslauga skirtaPaslauga skirta:
1) žemės reformos žemėtvarkos projektų autoriams - žemės reformos žemėtvarkos projektų ar jiems prilyginamų projektų planų bei jų patikslinimo duomenų teikimui;
2) matininkams - projektų patikslinimo teikimui;
3) Nacionalinės žemės tarnybos darbuotojams - projektų ar jiems prilyginamų projektų planų bei jų patikslinimo duomenų patvirtinimui;
4) šalies gyventojams - patvirtintų projektų ar jiems prilyginamų projektų planų bei jų patikslinimo duomenų gavimui.
Paslaugos suteikimo trukmėPatvirtintus žemės reformos žemėtvarkos projektų ar jiems prilyginamų projektų planų bei jų patikslinimo duomenis atsisiųsti galima iš karto čia.
Paslaugos teikėjasViešoji įstaiga Statybos sektoriaus vystymo agentūra
Erdvinės informacijos departamentas
Kontaktinė informacija

Su viešosiomis LEI portalo paslaugomis susijusiais klausimais galite kreiptis į LEI portalo darbuotojus el. paštu pagalba@geoportal.lt arba parašyti paklausimą.

Metodiniais klausimais, susijusiais su žemės reformos žemėtvarkos projektais ar valstybinės žemės fondu, reikia kreiptis į NŽT.
Pagalbael. paštas: pagalba@geoportal.lt
Vykdoma
Palaukite ...
Pereiti prie turinio