ŽEMĖS IŠTEKLIŲ STEBĖSENOS INFORMACINĖS SISTEMOS PASLAUGOS
Paslaugos aprašymas ŽISIS tikslas - sistemingai stebėti, analizuoti ir prognozuoti šalies žemės išteklių naudojimo būklę, nustatyti pokyčius dėl antropogeninio poveikio, pagrįsti racionalaus žemės naudojimo ir aplinkos gerinimo priemones ir teikti statistinę informaciją naudotojams. Teikiamos šios ŽISIS paslaugos:
- Objektų padėties paieška pagal įvestas koordinates.
- Objektų paieška pagal pagal nurodytą ploto intervalą nurodytoje teritorijoje.
- Nurodytų objektų statistika. Nurodytoje teritorijoje atliekama erdvinių duomenų apie žemę analizė ir pateikiami statistiniai duomenys, tokie kaip bendras kiekis, bendras plotas, bendras ilgis ir pan.
- Žemėlapių palyginimas. Atliekamas skirtingų žemėlapių palyginimas dviejuose vienodo dydžio žemėlapių languose.
- Žemėlapių spausdinimas ir išsaugojimas skirtingais formatais. - Melioracijos skenuotos projektinės medžiagos, melioracijos inžinerinių statinių, kameralinio žemės našumo vertinimo bei žemėtvarkos planų paieška ir peržiūra žemėlapių naršyklėje.
Paslauga skirtaVisiems naudotojams
Paslaugos suteikimo trukmėIš karto (priklausomai nuo užklausos sudėtingumo duomenų apdorojimas gali užtrukti keletą minučių).
Paslaugos teikėjasViešoji įstaiga Statybos sektoriaus vystymo agentūra
Erdvinės informacijos departamentas
Kontaktinė informacija

Su viešosiomis LEI portalo paslaugomis susijusiais klausimais galite kreiptis į LEI portalo darbuotojus el. paštu pagalba@geoportal.lt arba parašyti paklausimą.

Pagalbael. paštas: info@zudc.lt
Vykdoma
Palaukite ...
Pereiti prie turinio