ATVIRO KODO GEOGRAFINIŲ INFORMACINIŲ SISTEMŲ (GIS) INICIATYVA

Konferencija jau įvyko! Peržiūrėkite konferencijos pranešimus, nuotraukas.

Šiuolaikiniai kartografija ir GIS, mokslas ir technologijos – tai Lietuvos kartografų draugijos kartu su Vilniaus universitetu organizuojamos konferencijos "CartoCon 2018" tematika. Ši konferencija yra išskirtinė proga Lietuvoje vienoje vietoje išgirsti kartografijos, geografinės informacijos mokslo ir technologijų bei nuotolinių tyrimų sričių specialistus, pristatančius naujausius pasiekimus bei tendencijas. Mokslo ir technologijų konferencija skiriama visiems, kurie kuria, naudoja, tyrinėja, programuoja ar tiesiog domisi žemėlapiais.

Konferencijos tikslas – stiprinti Lietuvos kartografijos, geografinės informacijos ir technologijų bei nuotolinių tyrimų sričių mokslininkų bei versle dirbančių tyrėjų bendradarbiavimą ir gerinti jų informuotumą.

Tai jau trečias tokio pobūdžio Lietuvos kartografų draugijos organizuojamas renginys. Dalinamės 2014 m. ir 2015 m. vykusių konferencijų įspūdžiais.

Informaciją apie 2018 metų lapkričio mėn. 30 d. vykusią konferenciją "CartoCon 2018" galima rasti adresu www.cartocon.lt.