Dažnai užduodami klausimai

Atgal

Gavau perspėjimą dėl neaktyvios geoportal.lt naudotojo paskyros. Ką daryti?

Kada naikinama neaktyvi geoportal.lt paskyra?

Jei turite registruotą geoportal.lt naudotojo paskyrą, tačiau ja nesinaudojote (t.y. nesijungiate prie geoportal.lt su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu), po 3 metų, skaičiuojant nuo paskutinio prisijungimo, paskyra bus panaikinta.

Pagal ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir Lietuvos erdvinės informacijos portalo nuostatų 54 punkto reikalavimus turime šalinti ilgiau kaip trejus metus neaktyvias paskyras ir naudotojo registracijos metu pateiktus asmens duomenis.

Gavau perspėjimą dėl neaktyvios geoportal.lt naudotojo paskyros. Ką daryti?

Artėjant 3 metų nuo paskutinio prisijungimo terminui, naudotojo paskyroje nurodytu el. pašto adresu siunčiami du perspėjimo laiškai, kuriuose informuojama apie artėjantį paskyros naikinimo terminą.

Jei norite išsaugoti paskyrą, tiesiog prie jos prisijunkite. Jei pamiršote naudotojo slaptažodį, paspauskite nuorodą „Pamiršote slaptažodį?" ir nurodykite prašomus duomenis, kad slaptažodis būtų atkurtas.

Mano paskyra buvo panaikinta. Ką daryti jei noriu naudotis geoportal.lt prisijungęs?

Jei jūsų neaktyvi naudotojo paskyra buvo panaikinta, bet kada galite registruotis iš naujo. Svarbu! Panaikinus paskyros duomenis, buvusio naudotojo vardo nebebus galima naudoti kuriant naujas paskyras.

Ar galite atkurti mano senąją paskyrą?

Ne, paskyros duomenys ištrinami, todėl senoji paskyra neatkuriama. Esant poreikiui, bet kada galite registruotis iš naujo.

Kaip savo paskyrą išlaikyti aktyvią?

Prisijunkite prie geoportal.lt su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu bent vieną kartą per 3 metus.