RENGINIAI

anchor Virtualus renginys: Vietovardžiai: nuo duomenų rinkinio iki interaktyvaus žemėlapio (įvyko)

Renginio tikslas – viešinti oficialų Lietuvos Respublikos teritorijos Vietovardžių erdvinį duomenų rinkinį ir susijusias paslaugas.

anchor Vieša diskusija „Vietovardžiai: duomenys, prieiga, nauda“

Renginio tikslas – sutelkti duomenų teikėjus, derinančias institucijas ir duomenų naudotojus diskusijai apie Lietuvos vietovardžių duomenis, jų prieigą, teikiamą ir gaunamą naudą, akcentuojant pastangas dėl duomenų atvėrimo ir patogaus pateikimo, kad duomenys būtų kuo plačiau pritaikyti.

anchor geoportal.lt paslaugos Jums: seminarai penkiuose Lietuvos miestuose

VĮ „GIS-Centras" geoportal.lt veiklos dešimtmečio proga organizuoja seminarus Lietuvos regionuose. Jų metu geoportal.lt komanda pristatys, kaip valstybės, savivaldybių ir verslo erdvinių duomenų paslaugas galima panaudoti Jūsų – žemėtvarkininkų, matininkų, planuotojų, ir visų, kam svarbi geografija – veikloje.

anchor Informacinis renginys "GIS - paprasta ir atvira"

2014 m. spalio 24 dieną viešbutyje "Karolina", Vilniuje informacinį renginį „GIS - paprasta ir atvira" organizavo Lietuvos kartografų draugija. Renginyje buvo pristatyti nemokami geografiniai duomenys ir elektroninės paslaugas, galimybės lengvai sukurti interneto žemėlapius ir jais dalintis. Renginio dalyviai buvo susipažindinti su atviro kodo, nemokamais geografinės informacijos sistemų sprendimais.

anchor Konferencija „LEI portalo paslaugos ir plėtra“

2014-06-09 Vilniuje surengta konferencija „LEI portalo paslaugos ir plėtra". Konferencija yra projekto „Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūros paslaugų plėtra įgyvendinant prioritetines INSPIRE direktyvos priemones" viešinimo renginys. Projektą vykdo Nacionalinė žemės tarnyba ir VĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras".

anchor Konferencija „LEI portalo paslaugos institucijoms ir informacinėms sistemoms“

2014-03-27 Vilniuje surengta konferencija „LEI portalo paslaugos institucijoms ir informacinėms sistemoms" . Konferencija yra projekto „Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūros paslaugų plėtra įgyvendinant prioritetines INSPIRE direktyvos priemones" viešinimo renginys. Projektą vykdo Nacionalinė žemės tarnyba ir VĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras".