RENGINIAI

anchor Konferencija „LEI portalo paslaugos institucijoms ir informacinėms sistemoms“

2014-03-27 Vilniuje surengta konferencija „LEI portalo paslaugos institucijoms ir informacinėms sistemoms" . Konferencija yra projekto „Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūros paslaugų plėtra įgyvendinant prioritetines INSPIRE direktyvos priemones" viešinimo renginys. Projektą vykdo Nacionalinė žemės tarnyba ir VĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras".

anchor Konferencija „LEI portalo paslaugos ir plėtra“

2014-06-09 Vilniuje surengta konferencija „LEI portalo paslaugos ir plėtra". Konferencija yra projekto „Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūros paslaugų plėtra įgyvendinant prioritetines INSPIRE direktyvos priemones" viešinimo renginys. Projektą vykdo Nacionalinė žemės tarnyba ir VĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras".

anchor Informacinis renginys "GIS - paprasta ir atvira"

2014 m. spalio 24 dieną viešbutyje "Karolina", Vilniuje informacinį renginį „GIS - paprasta ir atvira" organizavo Lietuvos kartografų draugija. Renginyje buvo pristatyti nemokami geografiniai duomenys ir elektroninės paslaugas, galimybės lengvai sukurti interneto žemėlapius ir jais dalintis. Renginio dalyviai buvo susipažindinti su atviro kodo, nemokamais geografinės informacijos sistemų sprendimais.