Geoportal.lt žemėlapių naršyklėje galite peržiūrėti Europos Bendrijos svarbos natūralias buveines

 

Gamtos tyrimų centro botanikos institutas pradėjo teikti į Lietuvos erdvinės informacijos portalą Europos Bendrijos svarbos natūralių buveinių erdvinius duomenis, kuriuos galite peržiūrėti geoportal.lt žemėlapių naršyklėje www.geoportal.lt/map. Galite peržiūrėti EB svarbos natūralių buveinių ribas ir buveines išskirtas pagal tipus.


Geoportal.lt savivaldybių žemėlapiai interneto svetainėse

 

Kviečiame savivaldybes  įsikelti žemėlapį į interneto svetaines. Sąrašą savivaldybių, kurios jau įsikėlė savo savivaldybės žemėlapius į interneto svetaines galite pasiekti čia.

 

Savivaldybių interneto žemėlapyje pateikiami aktualūs ir oficialūs LEI portale sukaupti erdviniai duomenys bei savivaldybėje tvarkomi erdviniai duomenys. Savivaldybės žemėlapyje galima identifikuoti objektus, palyginti erdvinius duomenis, atlikti statistinę savivaldybės teritorijos gyventojų bei žemės statistikos analizę, vietovardžių ir maršrutų paiešką, paruošti ir spausdinti žemėlapį su Jūsų pasirinktais nustatymais.

 

 


Reljefo profilio braižymo funkcija žemėlapių naršyklėje

 

Išskirtinis Kruonio HAE tvenkinys yra "ant kalno". Naudok geoportal.lt reljefo braižymo funkciją ir analizuok Lietuvos reljefą. Įrankį rasite geoportal.lt žemėlapių naršyklės viršutinėje įrankių juostoje.