Duomenų užsakymo proceso pokyčiai: sutarties pasirašymas el. parašu

Informuojame, kad po įvykdytų geoportal.lt atnaujinimų, buvo įgyvendinti duomenų užsakymo proceso pokyčiai.

Iki šiol naudotojai pasirinkę patvirtinti duomenų naudojimosi sutartį el. parašu, turėdavo laukti, kol su jais susisieks vadybininkas. Po pakeitimų, naudotojas pats atsisiunčia suformuotą sutartį ir pasirašęs ją elektroniniu parašu įkelia į portalą .adoc formatu. Geoportal.lt administratoriai gavę sutartį, ją patvirtina ir aktyvuoja užsakyto produkto gamybą.

 

Detaliai visas sutarties pasirašymo el. parašu procesas pateiktas šiame pagalbos video: duomenų naudojimosi sutarties pasirašymas el. parašu.

 


Medžioklės būrelių ribos ir pavadinimai jau teikiami ir atsisiuntimui

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos teikiamas „Medžioklės būrelių ribos ir pavadinimai" duomenų rinkinys jau prieinamas ir atsisiuntimui. Iki šiol geoportal.lt buvo teikiama tik peržiūros paslauga. 

Šie duomenys padės aplinkos apsaugos pareigūnams sklandžiau reguliuoti bei koordinuoti medžioklės veiklą.

 

Peržiūra ir atsisiuntimas: 

 

Medžiotojų būrelių ribos ir pavadinimai

 


Atnaujinti „Lietuvos švietimo įstaigų“ duomenys

Informuojame, kad šį mėnesį buvo atnaujintas „Lietuvos švietimo įstaigų" duomenų rinkinys. Šiuos duomenis teikia Švietimo informacinių technologijų centras. Primename, kad šis duomenų rinkinys yra atviras, todėl jo atsisiuntimui nėra reikalingas užsakymas ir sutarties patvirtintinimas.

 

Peržiūra ir atsisiuntimas: 

 

Švietimo įstaigų žemėlapis