Konferencija "GIS - paprasta ir atvira", 2015

Lietuvos kartografų draugija antrus metus iš eilės organizuoja informacinį renginį  „GIS – paprasta ir atvira", kuris vyks 2015 m. spalio 29 dieną viešbutyje „Karolina", Sausio 13-osios g. 2 Vilnius.

 

Kviečiame dalyvauti konferencijoje apie atvirus sprendimus taikant GIS Lietuvoje. Konferencijos tikslas - suburti kartu specialistus, kurie savo kasdienėje veikloje taiko ir naudoja atvirus GIS sprendimus, ir pradedančiuosius GIS technologijų naudotojus, kuriems šių specialistų žinios gali padėti. Konferencijoje pranešimus skaitys valstybės institucijų, verslo organizacijų, mokslo atstovai, o mokymų metu galėsite sužinoti kaip paprastai ir greitai pradėti naudoti atviro kodo GIS programinę įrangą.Su išsamesne renginio programa bei dalyviais galite susipažinti konferencijos interneto svetainėje opengis.lt. Konferencijos metu galite dalyvauti pranešimų sesijoje ir/arba mokymų sesijoje. Daugiau apie sesijas ir registracijos formas galite pasiekti čia. Detali konferencijos programa.

 

Ateik ir būk atviras naujam požiūriui į GIS taikymą!


Batimetriniai žemėlapiai geoportal.lt žemėlapių naršyklėje

Lietuvos erdvinės informacijos portale publikuoti batimetriniai Lietuvos vidaus vandenų duomenys, apimantys didžiausių Lietuvos ežerų, tvenkinių, Kauno ir Kuršių marių bei dalį jūros pakrantės gylių informaciją.

 

Duomenys parengti susisteminus ir vektorizavus Gamtos tyrimų centro, Geologijos ir geografijos instituto, Klimato ir vandens sistemų sektoriaus, Vidaus vandens kelių direkcijos, Aplinkos apsaugos agentūros bei VĮ GIS-Centro turimą medžiagą (batimetrinius planus, schemas). Medžiagos sisteminimą, vektorizavimą ir duomenų rinkinio kūrimą atliko VĮ GIS-Centras.

 

Batimetrinius žemėlapius galite peržiūrėti geoportal.lt žemėlapių naršyklėje.

 


Naujas geoportal.lt pagrindo žemėlapis

Geoportal.lt žemėlapių naršyklėje nuo šiol galite naudoti ne tik įprastą, ortofotografinį ar mišrų žemėlapio pagrindus, bet ir pilką žemėlapio pagrindą. Pilkas žemėlapio pagrindas leis legviau ir aiškiau interpretuoti įvairius geografinius duomenis.

 

Išbandykite: www.geoportal.lt/map