Atnaujinta Lietuvos erdvinės informacijos portalo svetainė!

Atnaujinta Lietuvos erdvinės informacijos portalo geoportal.lt grafinė sąsaja! Parinkti nauji portalo dizaino sprendimai naudotojams leis greičiau ir patogiau surasti reikiamus duomenis bei paslaugas. 

Nuo šiol reikiamą informaciją pasieksite vos keliais mygtukų paspaudimais. Tituliniame puslapyje surasite nuorodas į Jums svarbiausias ir dažniausiai lankomas portalo temines sritis (duomenų bei paslaugų paiešką ir užsakymą, žemėlapių naršyklę), reikalingiausius erdvinių duomenų rinkinius. Greitai ir patogiai surasite informaciją apie teikiamas paslaugas, galėsite peržiūrėti taikymų pavyzdžius. Taip pat surasite atnaujintą portalo turinį: temines sritis, elektroninių paslaugų rubriką.

Atnaujinta informacija portalo Pagalbos srityje. Čia galėsite peržiūrėti video apie erdvinių duomenų bei elektroninių paslaugų užsakymą atnaujinto dizaino portale.

 

Atnaujinta Geoportal.lt svetainė

 

 


Šiandien sukanka 25 metai nuo VĮ „GIS-Centras“ įsteigimo

Veiklos pradžioje, 1992-aisiais, VĮ „GIS-Centras" buvo pirmieji Lietuvoje pradėję diegti geografines informacines sistemas, kurti ir tvarkyti erdvinius duomenis. Visą 25-erių metų laikotarpį įmonė yra erdvinių duomenų rinkinių sudarymo bei geografinės informacijos sistemų projektavimo, kūrimo bei kompleksinių erdvinių informacijos sprendimų įgyvendinimo lyderė. Nuo 2009 m. VĮ „GIS-Centras" yra Lietuvos erdvinės informacijos portalo tvarkytoja.

Džiaugiamės kartu ir sveikiname kolegas su 25-uoju veiklos jubiliejumi! Linkime visiems entuziazmo, profesinio tobulėjimo, aktyvios ir produktyvios veikos tvarkant valstybinius erdvinius duomenis, kuriant kokybiškus duomenų rinkinius, GIS produktus bei paslaugas, bendradarbiaujant su institucijomis, verslu bei visuomene.

 

GIS-Centras


Istorinių žemėlapių paroda „KRYMAS TOKS TOLIMAS IR ARTIMAS“

Jau treji metai, kai įvykdyta suverenios Ukrainos teritorijos dalies aneksija ir neteisėtas Krymo autonomijos respublikos prijungimas prie Rusijos Federacijos. Tarptautinė bendruomenė ir Lietuva nepripažįsta Krymo aneksijos, smerkia neteisėtus Rusijos veiksmus Ukrainoje.

Solidarizuojantis su Ukrainos tauta kovoje už demokratinę ateitį, Kauno kolegijos Aplinkos inžinerijos katedra kartu su Lvovo nacionalinio agrarinio universiteto Geodezijos ir geoinformatikos katedra, Lietuvos kartografų draugija pristato istorinių žemėlapių parodą „KRYMAS TOKS TOLIMAS IR ARTIMAS".

Paroda skirta trečiosioms aneksijos metinėms paminėti. Joje pristatomi skirtingų laikotarpių istoriniai žemėlapiai, susiję su Krymo pusiasaliu.

Paroda veiks nuo kovo 16 dienos iki balandžio 7 dienos, Kauno kolegijos viešojoje erdvėje (Pramonės pr. 20, I aukštas).

Kviečiame apsilankyti!

 

Žemėlapių paroda "Krymas toks tolimas ir artimas"