Nauji duomenys geoportal.lt: Lietuvos švietimo įstaigos

Geoportal.lt žemėlapių naršyklėje jau galite peržiūrėti Lietuvoje veikiančių švietimo įstaigų duomenis: įstaigų tipus, pavadinimus, kontaktinę informaciją. Pateikiama informacija apie laisvuosius mokytojus. Raiškiais kartografiniais ženklais parodytos Ikimokyklinio, mokyklinio, profesinio ugdymo ir aukštojo mokslo įstaigos, kultūros centrai, klubai, kitos švietimo paslaugas teikiančios įstaigos. Švietimo ir mokslo institucijų registro duomenis teikia Švietimo informacinių technologijų centras, žemėlapį sukūrė VĮ „GIS-Centras".

 


„Energijos skirstymo operatoriaus“ elektros bei dujų duomenys nuo šiol prieinami viešai!

Nuo šiol bendrovės „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) elektros ir dujų tinklų erdviniai duomenys Lietuvos erdvinės informacijos portale pasiekiami viešai. Šie duomenys atnaujinami kiekvieną dieną, tad jie –  visuomet aktualūs ir patikimi. Dujų tinklo peržiūros paslauga rodo skirstomųjų dujotiekių antžeminius bei požeminius vamzdynus, dujotiekio įtaisus ir dujų slėgio reguliavimo įrenginius. Elektros tinklo peržiūros paslauga vaizduoja visų įtampų oro ir kabelių linijas bei transformatorines. Dabar kiekvienas norintis portale galės rasti, kur tiksliai juos dominančioje teritorijoje yra ESO elektros ir dujų tinklai.

Šias peržiūros paslaugas pasieksite geoportal.lt žemėlapių naršyklėje ir duomenų paieškos puslapyje

 

ESO elektros ir dujų tinklų duomenys


Jau greitai VĮ "Registrų centro" duomenis bus galima peržiūrėti geoportal.lt žemėlapių naršyklėje!

2017 m. spalio 11 d. pasirašyta duomenų teikimo į Lietuvos erdvinės informacijos portalą sutartis su VĮ „Registrų centras". Jau greitai Lietuvos Respublikos adresų registro ir Nekilnojamojo turto kadastro žemėlapio duomenys bus neatlygintinai teikiami peržiūrai  geoportal.lt žemėlapių naršyklėje.