„Energijos skirstymo operatoriaus“ elektros bei dujų duomenys nuo šiol prieinami viešai!

Nuo šiol bendrovės „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) elektros ir dujų tinklų erdviniai duomenys Lietuvos erdvinės informacijos portale pasiekiami viešai. Šie duomenys atnaujinami kiekvieną dieną, tad jie –  visuomet aktualūs ir patikimi. Dujų tinklo peržiūros paslauga rodo skirstomųjų dujotiekių antžeminius bei požeminius vamzdynus, dujotiekio įtaisus ir dujų slėgio reguliavimo įrenginius. Elektros tinklo peržiūros paslauga vaizduoja visų įtampų oro ir kabelių linijas bei transformatorines. Dabar kiekvienas norintis portale galės rasti, kur tiksliai juos dominančioje teritorijoje yra ESO elektros ir dujų tinklai.

 

ESO elektros ir dujų tinklų duomenys


Jau greitai VĮ "Registrų centro" duomenis bus galima peržiūrėti geoportal.lt žemėlapių naršyklėje!

2017 m. spalio 11 d. pasirašyta duomenų teikimo į Lietuvos erdvinės informacijos portalą sutartis su VĮ „Registrų centras". Jau greitai Lietuvos Respublikos adresų registro ir Nekilnojamojo turto kadastro žemėlapio duomenys bus neatlygintinai teikiami peržiūrai  geoportal.lt žemėlapių naršyklėje.

El. paslaugų naujienos

Nauja geoportal.lt paslauga - Nekilnojamo turto kadastro duomenų teikimas išvadai gauti

Nuo š. m. liepos 1 d. geoportal.lt pristato naują el. paslaugą matininkams ir Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių darbuotojams. Ši paslauga suteikia galimybę elektroniniu būdu pateikti prašymus ir išvadas dėl žemės sklypų ribų neatitikčių, vadovaujantis Nekilnojamojo turto kadastro nuostatų 21 punktu.

El. paslaugą rasite čia: Nekilnojamojo turto kadastro duomenų teikimas išvadai gauti.

 

Sutikimų išdavimo el. paslauga – tik elektroniniu būdu per geoportal.lt

Nuo š. m. liepos 1 d. taip pat įsigaliojo ir Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus įsakymas Nr. 1P-259-(1.3 E.), kuriuo remiantis sutikimų tiesti susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus ir statyti statinius valstybinėje žemėje, kurioje nėra suformuoti žemės sklypai, išdavimas nuo tol bus vykdomas tik elektroniniu būdu, naudojantis geoportal.lt el. paslauga.

El. paslaugą rasite čia: sutikimo išdavimas.