Atgal

Atnaujinta geoportal.lt žemėlapių naršyklė

Atnaujintas svarbiausias geoportal.lt komponentas – žemėlapių naršyklė, Jūsų darbo su interneto žemėlapiais aplinka. Žemėlapių naršyklės atnaujinimą galima išskirti į dvi dideles dalis:

1. Atnaujinta grafinė žemėlapių naršyklės naudotojo sąsaja, suderinant ją su portalo svetainės stiliumi. Kartu, atsižvelgiant į naudotojų pasiūlymus ir pageidavimus, pakeistas naršyklės komponentų ir įrankių išdėstymas, kad jie būtų paprasčiau pasiekiami ir patogiau bei intuityviau naudojami.

  • „Mano turinio" redagavimo, simbolizavimo ir analizės įrankiai nuo šiol patogiai pasiekiami vienoje meniu skiltyje „Žemėlapio turinys" prie kiekvieno prisidėto žemėlapio turinio elemento (sluoksnio).
  • Viešųjų el. paslaugų sritis iškelta iš skilties „Mano elektroninės paslaugos"ir nuo šiol yra pasiekiama ir neprisijungusiems portalo naudotojams. Taip pat atsirado galimybė greičiau surasti reikiamą paslaugą pasinaudojus filtravimo funkcija..
  • Iš skilties „Mano elektroninės paslaugos" į pagrindinę naršyklės įrankių juostą iškeltas  klaidų registravimo įrankis

 

2. Atnaujinta žemėlapių naršyklė sukurta naudojant naujas technologijas ir naują programavimo metodologiją, pertvarkant ją iš pagrindų bei pritaikant prie naujausių programinės įrangos galimybių. Pertvarkę ir optimizavę žemėlapių naršyklės programinį kodą galime džiaugtis šiais rezultatais:

 

Kas dar naujo?

  • Realizuotas paieškos peržiūros paslaugose funkcionalumas, kuris pasiekiamas meniu skiltyje „Žemėlapio turinys" prie kiekvieno prisidėto žemėlapio turinio elemento (sluoksnio)
  • Sukurta ir į naršyklę integruota užrašų paslauga, kurią galite naudoti kai norite matyti vietovių pavadinimus virš teminio žemėlapio ar duomenų sluoksnio
  • Daug kitų smulkių pataisymų ir patobulinimų. Išbandykite - https://www.geoportal.lt/map/

 

Naujiena! Paieška duomenų rinkiniuose

Naujiena! Paieška duomenų rinkiniuose

 

Naujiena! Įjungiamas užrašų sluoksnis geoportal.lt žemėlapių naršyklėje

Naujiena! Įjungiamas užrašų sluoksnis geoportal.lt žemėlapių naršyklėje.

 

Daugiau informacijos apie geoportal.lt žemėlapių naršyklę – https://www.geoportal.lt/geoportal/zemelapiu-narsykle

Nauja naršyklė sukurta Portalo tvarkytojo VĮ GIS-Centras.

Senoji naršyklė kol kas pasiekiama adresu – https://www.geoportal.lt/oldmap/