KONTAKTAI

VĮ "GIS-Centras" darbuotojai, į kuriuos galite kreiptis skubiais su viešosiomis LEI portalo paslaugomis susijusiais klausimais

Darbo laikas: darbo dienomis 8:00-17:00 (pietų pertrauka 12:00-13:00)

 

Klientų aptarnavimas

Kontaktinis asmuo: Vidmantas Dubikaltis

El. paštas: V.Dubikaltis@gis-centras.lt

Tel. nr.: (8 5) 2731058

 

LEI portalo administravimas ir duomenų teikimo sutarčių vykdymas

Kontaktinis asmuo: Donatas Gudelis

El. paštas: D.Gudelis@gis-centras.lt

Tel. nr. (8 5) 2724741

 

El. paslaugų administravimas

  • Sutikimų valstybinėje žemėje tiesti susisiekimo komunikacijas, tinklus ir statyti statinius teikimas (SUVA)
  • Išvadų dėl sklypo ribų neatitikimo gavimo paslauga

Kontaktinis asmuo: Justina Šavelskienė

El. paštas: J.Savelskiene@gis-centras.lt

Tel. nr. (8 5) 2724741

 

  • Laisvos valstybinės žemės fondo informacijos teikimo paslauga
  • Žemės reformos žemėtvarkos projektų planų, prilyginamųjų planų bei patikslinimų teikimas

Kontaktinis asmuo: Rita Viliuvienė

El. paštas: R.Viliuviene@gis-centras.lt

Tel. nr. (8 5) 2724741

 

  • LitPOS sistema

Kontaktinis asmuo: Marius Marma

El. paštas: M.Marma@gis-centras.lt

Tel. nr. (8 5) 2724741

 

  • Stambaus mastelio topografinių planų derinimas su inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis (TOPD)

Kontaktinis asmuo: dr. Žilvinas Stankevičius

El. paštas: Z.Stankevicius@gis-centras.lt

Tel. nr. (8 5) 2724741