Dažnai užduodami klausimai

Atgal

Ar galiu parsisiųsti / peržiūrėti Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų erdvinių duomenų rinkinį SŽNS_DRLT?

Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų erdvinių duomenų rinkinio SŽNS_DRLT teikimas

LEI portale teikiamas specialiųjų žemės naudojimo sąlygų erdvinių duomenų rinkinys SŽNS_DR10LT nuo 2018 m. sausio 1 dienos nėra atnaujinamas, t.y., dalis jo duomenų gali būti nebeaktualūs arba nekorektiški. Siekiant išvengti nesusipratimų ir galimų neigiamų šio rinkinio naudojimo pasekmių Žemės ūkio ministerijos sprendimu nuo 2022 m. vasario 11 d.  SŽNS_DR10LT atsisiuntimo ir peržiūros paslaugos užsakymo paslaugos LEI portale nebėra teikiamos. Norintys atsisiųsti archyvinį SŽNS_DR10LT duomenų rinkinį turėtų kreiptis į jo tvarkytoją Nacionalinę žemės tarnybą.

SŽNS_DR10LT peržiūros paslaugos teikimo nenutraukiame. Tačiau dar kartą atkreipiame dėmesį, kad SŽNS_DR10LT informaciją, o taip pat anksčiau atsisiųstus duomenis,  naudojate savo atsakomybe. Rekomenduojame ten, kur SŽNS_DR10LT informacija gali būti matoma išvestinių produktų naudotojams, aiškiai nurodyti, kad tai istoriniai  duomenys, kurių aktualumo data yra 2018-01-01.

Kiti specialiųjų žemės naudojimo sąlygų erdvinių duomenų rinkiniai

Šiuo metu LEI portale galite pasiekti keletą su specialiosiomis žemės naudojimo sąlygomis susijusių duomenų rinkinių. Informaciją apie visus juos galite peržiūrėti duomenų paieškos puslapyje įvedę paieškos raktažodį „SŽNS" arba paspaudę nuorodą.