NAUJIENOS
Atgal

"Copernicus" vaizdinė mokymų medžiaga

2017 / 08 / 28

Yra paskelbti 68 mokomieji vaizdo įrašai su Copernicus programoje esančių paslaugų pristatymais ir demonstracijomis, tokiomis kaip programos finansavimo klausimai, Copernicus duomenų parsisiuntimo galimybės bei pademonstruota daugybė būdų kaip ir kur galima panaudoti Copernicus duomenis.

Verslininkai, programuotojai, GIS specialistai ir valdžios institucijos bei visi suinteresuoti dalyviai kviečiami žiūrėti šiuos mokomuosius įrašus ir sužinoti kaip Copernicus duomenis galima integruoti ir panaudoti jūsų kasdieninėje darbo veikloje.

Vienas iš būdų kaip Copernicus duomenys yra skelbiami visuomenei – tai Copernicus mokymų ir informacinių sesijų organizavimas šalyse, kurios dalyvauja Copernicus programoje.

Tam, kad Copernicus medžiaga būtų dar labiau prieinama visuomenei, įvairūs Copernicus programos paslaugų pristatymai bei demonstracijos buvo nufilmuoti profesionalioje studijoje Briuselyje, kur Copernicus programos atstovai, akademinė bei mokslinė bendruomenė prieš video kamerą pasidalino savo patirtimi ir žiniomis apie Copernicus programą. Visa ši video medžiaga yra patalpinta Copernicus Youtube kanale.

Daugiau informacijos rasite čia.

Nuotrauka paimta iš http://www.observer.copernicus.eu/news