ŽEMĖLAPIAI DUOMENYS PAIEŠKA
Peržiūrėkite duomenis ir kurkite žemėlapius interneto žemėlapių naršyklėje Atsisiųskite duomenis Ieškokite žemėlapių, erdvinių duomenų rinkinių ir jų paslaugų
naudotis žemėlapiu atsisiųsti duomenis ieškoti duomenų

Dėmesio! Dėl trikdžių NŽT Dokumentų valdymo sistemoje NŽT teritorinių skyrių darbuotojai, nagrinėjantys prašymus, laikinai neturi galimybės pateikti atsakymo pasirašymui tais atvejais, kai prašymo pareiškėjas yra juridinis asmuo. Problema sprendžiama.

Informuojame, kad dėl planuojamo Valstybinės miškų tarnybos informacinių sistemų atnaujinimo nuo 2017.12.14 d. 17.00 val. iki 2017.12.19 d. galimi miškų kadastro duomenų atsisiuntimo bei peržiūros paslaugų veikimo sutrikimai.

ŽEMĖLAPIŲ NARŠYKLĖ
 
Mano žemėlapis
 
Įterpiami žemėlapiai
 
Žemėlapių palyginimas
 
Matavimai ir maršrutai
 
Reljefo profiliai
 
Duomenų analizė
 
Susiejimas su koordinatėmis
 
Pranešimai apie klaidas
PRITAIKYK SAU
DUOMENŲ PASLAUGOS APLIKACIJOS
Erdvinių duomenų peržiūros , parsisiuntimo ir transformavimo paslaugos, kurias galima panaudoti kitose informacinėse sistemose. Išmanios paieškos, duomenų analizės ir kiti sprendimai, naudojami kitose aplinkose.
ĮRANKIAI PLATFORMOS
Kompleksiniai sprendimai, apimantys darbo su žemėlapiais aplinkas, įvairius įrankius ir duomenų paslaugas. Platforminiai (SaaS) sprendimai, prieglobos paslaugos.