Atnaujinta Lietuvos erdvinės informacijos portalo svetainė!

Atnaujinta Lietuvos erdvinės informacijos portalo geoportal.lt grafinė sąsaja! Parinkti nauji portalo dizaino sprendimai naudotojams leis greičiau ir patogiau surasti reikiamus duomenis bei paslaugas. 

Nuo šiol reikiamą informaciją pasieksite vos keliais mygtukų paspaudimais. Tituliniame puslapyje surasite nuorodas į Jums svarbiausias ir dažniausiai lankomas portalo temines sritis (duomenų bei paslaugų paiešką ir užsakymą, žemėlapių naršyklę), reikalingiausius erdvinių duomenų rinkinius. Greitai ir patogiai surasite informaciją apie teikiamas paslaugas, galėsite peržiūrėti taikymų pavyzdžius. Taip pat surasite atnaujintą portalo turinį: temines sritis, elektroninių paslaugų rubriką.

Atnaujinta informacija portalo Pagalbos srityje. Čia galėsite peržiūrėti video apie erdvinių duomenų bei elektroninių paslaugų užsakymą atnaujinto dizaino portale.Linkime geoportal.lt naudotojams saulėtų Velykų!

Šiandien sukanka 25 metai nuo VĮ „GIS-Centras“ įsteigimo

Veiklos pradžioje, 1992-aisiais, VĮ „GIS-Centras" buvo pirmieji Lietuvoje pradėję diegti geografines informacines sistemas, kurti ir tvarkyti erdvinius duomenis. Visą 25-erių metų laikotarpį įmonė yra erdvinių duomenų rinkinių sudarymo bei geografinės informacijos sistemų projektavimo, kūrimo bei kompleksinių erdvinių informacijos sprendimų įgyvendinimo lyderė. Nuo 2009 m. VĮ „GIS-Centras" yra Lietuvos erdvinės informacijos portalo tvarkytoja.

Džiaugiamės kartu ir sveikiname kolegas su 25-uoju veiklos jubiliejumi! Linkime visiems entuziazmo, profesinio tobulėjimo, aktyvios ir produktyvios veikos tvarkant valstybinius erdvinius duomenis, kuriant kokybiškus duomenų rinkinius, GIS produktus bei paslaugas, bendradarbiaujant su institucijomis, verslu bei visuomene.

 

GIS-Centras